Raypath Nano silver balta šluostė valymui šlapiu būdu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 141
  25 
  Į krepšelį 
 • Šlapiam valymui. Skirta kietiems paviršiams, kurie nebijo vandens: langai/veidrodžiai, dušo kabina, kriauklės, čiaupai, gartraukis, orkaitė, židinio stiklas, sienos, automobilio kėbulas, ratlankiai ir pan.  

   

  Baltas audinys valo šlapiai, tinka valyti visus kietus paviršius, kurie nebijo vandens: visi vonios, virtuvės paviršiai, technika, plaunamos sienos, veidrodžiai, palangės (iš lauko pusės taip pat), baldų plokštės, kieti vaikiški žaislai, lauko baldai, kepsninių dalys, židinio stiklas, automobilio kėbulas, ratlankiai, namo fasadas (durys, garažo vartai, kt.) ir pan. Tinka ir gyvūnams plauti. Puikiai naikina kvapus. Mini šluostė tinka plauti indams be indų ploviklio. Valo sušlapintas vandeniu. Valo skirtingus paviršius be perplovimo.

  NAUDOJIMAS
  Sušlapinkite vandeniu, išgręžkite iki norimo šlapumo ir valykite švelniais sukamaisiais judesiais, spaudimas turi būti visu delnu, ne tik pirštais vienoje vietoje. Jei valote plytelių tarpus ar norisi labiau patrinti – tada valykite per pirštinės siūlę, kad nepažeisti plaušo. Po jo būtina sausinti, valyti segmentais – nuvalote baltu audiniu, iš karto nusausinate. Kuo šlapesnis – tuo stipriau valo. Aktyviausias audinys po trijų skalbimų skalbyklėje.

  PATARIMAI ir PASTEBĖJIMAI
  • Jei purvas yra didesnis, įsisenėjęs – šiek tiek pamuiluokite vieną pirštinės pusę NanoSilver muilu ir valykite, po to pirštinę apsukite ir nuvalykite muilo likučius nemuiluota puse. Jei valote mini šluoste – išskalaukite muilo likučius iš audinio ir valykite vėl.
  • Didesnis kalkių sluoksnis gali neatsivalyti per vieną kartą, reikalinga kantrybė, ilgesnis valymo laikas. Kalkės kaupiasi sluoksniais, plius gali būti mikro įbrėžimuose, jei anksčiau naudojote šiurkščias kempines. Papildomai, ypač pirmam kalkių atvalymui, galite naudoti citrinos rūgštį, sušlapinkite, pabarstykite citrinos rūgštele, po 10 min valykite pirštine. Citrinos rūgštis padeda ir esant rūdims. Po to naudokite tik vandeniu sušlapintą audinį reguliariai ir nešvarumai nesikaups taip greitai, valymas bus greitas ir paprastas.
  • Valant gartraukį ar kitus lipnius, šiurkštesnius paviršius – naudokite pamuiluotą audinį. Šiek tiek pamuiluokite NanoSilver muilu. Po to reikia nuvalyti nemuiluotu audiniu.
  • Jeigu valant pirmus kartus jūsų valomi paviršiai putoja – nenustebkite, tai seniau naudotos chemijos likučiai. Valykite, kol ji atsivalys. Galite tai padaryti per kartą, galite per kelis.
  • Po pirmojo skalbimo audinys gali palikti šiek tiek pūkelių, po antrojo ar trečiojo skalbimo skalbyklėje to nebeliks.
  • Kovai su pelėsiu visada naudokite kartu su NanoSilver muilu, taip pat reikėtų naudoti sidabro vandenį.
  • Naudokite taip dažnai, kaip norisi – kuo dažniau naudojate, tuo aktyvesniu tampa.
  • Jei audinys labai purvinas, prieš skalbiant skalbyklėje išmuiluokite NanoSilver muilu, galite net palikti per naktį.
  • Džiovinkite pakabinę ant prisiūto kabliuko arba pirštinę užmovę ant buteliuko/stiklainiuko. Jei patalpa, kurioje džiūna audinys, labai drėgna ir neturite galimybės jo pernešti į kitą sausesnę, tada galite džiovinti ant gyvatuko ar radiatoriaus, tik po juo būtinai padėkite storesnį perlenktą rankšluostį.
    

  NanoSilver muilu audinio priežiūrai

  https://www.pasluostukai.lt/raypath-nano-silver-naturalus-muilas