Raypath Rinkinukas minkštiems baldams

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: R8551
  33 
  Į krepšelį 
 • Raypath Rinkinukas minkštiems baldams  

   Į rinkinį įeina:

  Balta pirštinė NOVA

  Nano silver muilas (100g.)  

   

  Balta pirštinė NOVA  

  Skirta paviršiams, kuriuos didesnis vandens kiekis gali apgadinti: gobeleniniai baldai, automobilio salonas, vaikiška įranga, medžiaginė avalynė, mediniai baldai, TV ar kompiuterio ekranas, elektronika, šviestuvai ir pan.  

  NanoSilver rudas muiliukas  

  Skirtas namų linijos pirštinių ir šluosčių plovimui. Natūralus, su sidabro jonais. Ir išplaunate, ir dezinfekuojate. Taip pat, puikiai šalina dėmes iš drabužių ar kitų audinių. Ilgam užtenka.  

   

  NOVA AUDINYS
  Nova audinys valo drėgnai, tinka valyti paviršius, kuriuos didesnis vandens kiekis gali apgadinti, tokius kaip natūrali mediena, kamštiniai paviršiai, TV, kompiuterių ekranai, elektronika, šviestuvai, muzikos instrumentai ir pan. Tinka drėgnam dulkių valymui. Blizgius paviršius reikia sausinti (rekomenduoju Sunbeam audinį).
  Taip pat Nova audinys valo gobeleną, audinius: sofa, kėdės, automobilio sėdynės, lubos, vaikiškas vežimėlis, autokėdė, pliušiniai žaislai, medžiaginė, zomšinė avalynė, paltai, užuolaidos ir pan. Valo sušlapintas vandeniu.
  Nova pažymėta prisiūta geltona etikete su užrašu Nova.

  NAUDOJIMAS
  Sušlapinkite vandeniu, išgręžkite iki norimo šlapumo ir valykite labai švelniais sukamaisiais judesiais, spaudimas turi būti visu delnu, ne tik pirštais vienoje vietoje. Aktyviausias audinys po trijų skalbimų skalbyklėje.

  PATARIMAI ir PASTEBĖJIMAI
  • Po pirmojo skalbimo skalbyklėje rekomeduoju naudoti kartu su NanoSilver muilu, kadangi audinys dar nėra aktyvus ir gali neišvalyti dėmių iš audinio. Šiek tiek pamuiluokite vieną pirštinės pusę NanoSilver muilu ir valykite, po to pirštinę apsukite ir nuvalykite muilo likučius nemuiluota puse. Jei valote mini šluoste – išskalaukite muilo likučius iš audinio ir valykite vėl.
  • Senesnei, sunkiau įveikiamai dėmei taip pat naudokite NanoSilver muilą. Sutrumpės valymo trukmė ir rezultatas bus geresnis.
  • Jei dėmė jau įsisenėjusi, sunki – audinys gali jos ir neįveikti. Mėginkite valyti kartu su NanoSilver muilu, galite pamuiluoti tiesiogiai dėmę ir palikti 10-15 min, po to valyti Nova audiniu.
  • Jei audinys toks, ant kurio lieka drėgmės žymės, tai išvalę su Nova audiniu dėmę, pereikite drėgnai visą baldo paviršių.
  • Jei reikia, audinį dar kartą sudrėkinkite vandeniu.
  • Naudokite taip dažnai, kaip norisi – kuo dažniau naudojate, tuo aktyvesniu tampa.
  • Jei audinys labai purvinas, prieš skalbiant skalbyklėje išmuiluokite NanoSilver muilu, galite net palikti per naktį.
  • Džiovinkite pakabinę ant prisiūto kabliuko arba pirštinę užmovę ant buteliuko/stiklainiuko. Jei patalpa, kurioje džiūna audinys, labai drėgna ir neturite galimybės jo pernešti į kitą sausesnę, tada galite džiovinti ant gyvatuko ar radiatoriaus, tik po juo būtinai padėkite storesnį perlenktą rankšluostį.